Mag. Franz Studener

Sme hrdí a veľmi radi, že naša značka získala ocenenie GREEN BRAND Austria 2020/2021 za svoje vzorové zameranie na ekológiu a udržateľnosť.

Keďže sme túto značku kvality získali už po piatykrát, ukazuje nám to, že naše snahy v oblasti tudržateľnosti nie sú len jednorazové aktivity, ale že stále pracujeme na zlepšení našej spoločnosti a výrobkov.

Podrobné výsledky hodnotiaceho procesu nám tiež poskytujú cennú spätnú väzbu a podnety pre ďalšie zlepšenia.

Filozofia značky Frosch je jasná: vyvíjame obehové, teda trvalo udržateľné a vysoko účinné čistiace a hygienické produkty, ktoré sú súčasne priateľské voči životnému prostrediu i pokožke. Na základe toho nám bola udelená aj pečať kvality GREEN BRANDS a dokazuje tak, že Frosch skutočne prispieva k ochrane životného prostredia a trvalej udržateľnosti.
Ocenenie zvyšuje dôveryhodnosť našej  značky, čo zlepšuje aj komnunikáciu s obchodnými partnermi a spotrebiteľmi.

Veľmi nás teší, že Frosch získal za obdobie 2019/2020 prvýkrát ocenenie GREEN BRANDS aj na našich významných odbytových trhoch v Česku a v Maďarsku.
Ukazuje to, že trend čistiť ekologicky a zároveň v súlade s ochranou prírodných zdrojov sa aj v týchto krajinách stáva aktuálnejším ako kedykoľvek predtým.

Ocenenie GREEN BRANDS je pre nás potvrdením, ale aj motiváciou, aby sme naše aktivity v oblasti trvalej udržateľnosti ďalej rozvíjali.

Mag. Franz Studener

Výkonný riaditeľErdal GmbH